Akredytacja

W dniu 12 kwietnia 2018 r. otrzymaliśmy certyfikat akredytacyjny potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług medycznych.

Obraz nie może być wyświetlony

Misja

„Ad Aegrotum - do Chorego - zaspokajamy Państwa potrzeby zdrowotne”.

Misją naszego zakładu jest zapewnienie świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie każdemu zdrowemu i choremu pacjentowi w przychodni lub w domu.

Cele

Dbając o łatwą dostępność do naszego zakładu zatrudniamy odpowiednią ilość lekarzy, pielęgniarek i rejestratorek medycznych. Oprócz przyjęć w gabinetach i wizyt domowych umożliwiamy kontakt telefoniczny z lekarzami. Rejestrujemy na wizyty lekarskie poprzez rozmowę telefoniczną, osobiście lub przez osoby trzecie. Możliwe są również porady w języku angielskim.

Mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów pracujemy zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, wytycznymi KLRwP, wewnętrznymi procedurami i programami oraz w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie. Obowiązki zawodowe wykonujemy z należytą starannością.

Troszcząc się o zadowolenie pacjentów zapewniamy indywidualne podejście, szacunek i przyjazną atmosferę w każdym miejscu kontaktu z pacjentem- w rejestracji, gabinecie lekarskim, gabinecie zabiegowym i punkcie szczepień.